BS Regnskap AS er et autorisert regnskapsbyrå som holder til i trivelige lokaler sentralt i Hønefoss. Selskapet ble stiftet i 2004. Våre kunder er små og mellomstore bedrifter innen flere ulike bransjer.

Våre verdier er nærhet, trygghet og tillit og dette er vårt fokus i alle kunderelasjoner. Dette baseres på at vi er ett lite regnskapsbyrå som fokuserer på en tett realsjon til våre kunder. Hver kunde har kun en referanseperson å forholde seg til, noe som skaper trygghet og tillit.
Vi er alltid åpne for nye utfordringer, så ikke nøl med å ta kontakt enten på mail eller ring oss for å slå av en hyggelig prat.

Se alle våre tjenester her.

Vi er også medlem av Regnskap Norge.

Her finner du kontaktinformasjon til alle våre ansatte.

Ansatte

Gerd Svarverud

Gerd Kristin Svarverud

Daglig leder/Autorisert regnskapsfører

Tlf: 99 70 27 73

E-post: gerd@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Eli Ullern

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 99 60 18 45

E-post: eli@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Siri Folkvord

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 91 69 96 65

E-post: siri@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Marie Rabben Sødal

Regnskapsansvarlig

Tlf: 98 04 52 98

E-post: marie@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Linda M. Sønsterud

Regnskapsansvarlig

Tlf: 93 63 02 22

E-post: linda@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Marianne Gihle

Regnskapsansvarlig

Tlf: 97 95 70 80

E-post: marianne@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Mari Nyborg

Regnskapsansvarlig og webansvarlig

Tlf: 45 86 18 01

E-post: mari@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Reidun Aslesen

Lønnsmedarbeider

Tlf:

E-post: reidun@bsregnskap.no

Gerd Svarverud

Susanne Lie

Regnskapsmedarbeider

Tlf:

E-post: susanne@bsregnskap.no